ثبت نام

واجدین شرایط برای شرکت

برنامه آموزشی مدرسه تابستانی بین‌المللی سلامت عمومی ایران ویژه علاقه مندان به حوزه سلامت عمومی می‌باشد. هر چند برای این برنامه پیش‌نیازی در نظر گرفته نشده است و آموزش‌های آن پایه‌ای می‌باشد، ولی با این حال داشتن نگرش سلامت محور و آشنایی کلی با سیستم‌های سلامتی و بهداشتی درمانی برای استفاده حداکثری از آموزه‌های این مدرسه تابستانی مورد نیاز است. لذا کلیه علاقمندان به حوزه‌ی سلامت عمومی می توانند در این مدرسه تابستانی شرکت نمایند.

راهنمای ثبت‌نام

تمامی علاقمندان به شرکت در مدرسه تابستانی بین‌المللی سلامت عمومی ایران باید پس از عضویت در وب سایت این مدرسه تابستانی (clientarea.iphs.ir) فرم ثبت‌نام را تکمیل و ثبت نمایند. فرم ثبت نام شامل اطلاعات فردی، اطلاعات و تصویر مدرک شناسایی (کارت ملی)، انگیزه شرکت در این مدرسه تابستانی (motivation letter) و سابقه فعالیت‌های پیشین (CV) می‌باشد. پس از تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام، درخواست‌های ثبت نام ، بررسی و ارزیابی می‌گردد. درخواست ثبت‌نام برای علاقمندان به شرکت در دوره آموزش از راه دور و یا دوره آموزش از راه دور و حضوری یکسان است و انتخاب دوره‌های آموزشی پس از داوری‌ها برای افراد واجد شرایط انجام می‌گیرد.

لازم به ذکر است که تمامی افرادی که در مدرسه تابستانی بین‌المللی سلامت عمومی ایران شرکت‌ می‌کنند باید فرم ثبت‌نام را بطور کامل تکمیل کرده باشند و توسط داوران این مدرسه تابستانی مورد تائید قرار گرفته باشند. ارزیابی داوران براساس نامه انگیزه و سوابق فعالیتی خواهد بود و ملاک‌های دیگر برای برگزیدن شرکت‌کنندگان مدنظر قرار نمی‌گیرد.

زمانبندی ثبت‌نام

سامانه ثبت‌نام پنجمین مدرسه تابستانی بین‌المللی سلامت عمومی ایران (IPHS2017) از ۱اسفند ۱۳۹۵ برای ثبت‌نام علاقمندان در دسترس قرار می‌گیرد و ثبت‌نام تا مورخ ۱۲خرداد ۱۳۹۵ ادامه دارد. ثبت‌نام تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه مشمول تخفیف ثبت‌نام زودهنگام می‌شود.

آغاز ثبت‌نام: ۱ اسفند ۱۳۹۵

زمان ثبت‌نام زودهنگام: ۱ اسفند ۱۳۹۵ الی ۳۱فروردین ۱۳۹۶

زمان ثبت‌نام دیرهنگام: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ الی ۱۹خرداد ۱۳۹۶

پایان ثبت‌نام: ۱۹خرداد ۱۳۹۶

افرادی که پس از انجام داوری‌ها برای شرکت در پنجمین دوره این مدرسه تابستانی انتخاب می‌شوند، باید حداکثر ظرف یک هفته پس از اعلام نتایج از طریق پست الکترونیک به ایشان، ثبت‌نام خود را نهایی کرده و هزینه شرکت را براساس انتخاب‌های خود پرداخت نمایند. در صورت عدم نهایی کردن ثبت‌نام در این مدت زمان، شرکت ایشان منتفی بوده و فرد دیگری جایگزین ایشان می‌شود.

هزینه‌ها

پس از داوری درخواست‌های ثبت‌‌نام، و پذیرفته شدن افراد واجد شرایط شرکت، نحوه پرداخت هزینه ثبت‌نام و گزینه‌های انتخابی برای ایشان ارسال می‌گردد.

کلیه هزینه‌های جاری از طریق پرداخت مستقیم شرکت‌کنندگان تأمین می‌گردد. با توجه به میزان هزینه‌ها و حداقل سود مورد انتظار، هزینه ثبت‌نام برای هر شرکت‌کننده به صورت زیر محاسبه گردیده است:

هزینه ثبت‌نام زودهنگام (شامل دوره آموزش از راه دور و دوره حضوری): ۷/۴۰۰/۰۰۰ ريال

هزینه ثبت‌نام دیرهنگام ( شامل دوره آموزش از راه دور و دوره حضوری): ۷/۹۰۰/۰۰۰ ريال

هزینه ثبت‌نام دوره آموزش از راه دور: ۱/۵۰۰/۰۰ ريال

هزینه اقامت در خوابگاه: ۱/۷۵۰/۰۰۰ ریال

الان ثبت‌نام کنید